REGULAMIN:


1. Korzystając z serwisu maturemasturbation.pl oświadczasz, że zapoznałeś/aś się i akceptujesz poniższy regulamin. Jeśli jednak nie akceptujesz go, to prosimy o opuszczenie tej strony.

2. Oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i oglądasz zamieszczone w serwisie maturemasturbation.pl materiały o treści erotycznej wyłącznie na własna odpowiedzialność.

3. maturemasturbation.pl nie przechowuje na swoich serwerach żadnych plików video, a jedynie pobiera kody embed, które są dostępne publicznie przez autorów takich serwisów jak redtube.com czy youporn.com. Serwis maturemasturbation.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody bezpośrednie, pośrednie, skutki uboczne czy konsekwencje wynikłe z użytkownika strony czy samych materiałów zawartych na niej. maturemasturbation.pl nie bierze także odpowiedzialności za błędy lub przerwy w dostępie do strony, osobiste urazy lub uszkodzenia własnego mienia, nieautoryzowany dostęp do kont użytkowników, wirusy lub utraty danych ani jakiekolwiek inne niedogodności czy problemy, który wystąpiłby w skutek użytkowania serwisu maturemasturbation.pl. Jednakże serwis zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań do tego, aby serwis był wolny od wad w działaniu, wirusów lub innych czynników mogących spowodować jakiekolwiek niedogodności czy problemy.

Zrozumiałem, wracam na stronę główną